Akademicki Puchar Polski, Mistrzostwa Polski Amatorów, Mistrzostwa Małopolski i zawody krajowe w WKKW

W dniach 30.08-1.09.2013  mieliśmy okazję gościć zawodników którzy specjalizują się lub postanowili spróbować swych sił  we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Oprócz zawodów rangi ogólnopolskiej i konkursów towarzyskich odbyło się szereg konkursów mistrzowskich.

W klasie LL odbyły się po raz pierwszy organizowane przez KJ Facimiech Mistrzostwa Polski Amatorów  w WKKW.

Zwyciężyła Aleksandra Stańska na koniu Lena.

Drugie miejsce zajęła Małgorzata Bendkowska na koniu Enola Gay z KJ Fart Gliwice-Łabędy.

Trzecie miejsce zajęła Ewa Nowak na koniu Czata z KJ Facimiech.

Rozegrany został również po raz pierwszy przesunięty z czerwca Akademicki Puchar Polski w WKKW.
Niestety z powodu zmiany terminu spowodowanej czerwcowymi podtopieniami zgłosiło się za mało zawodników aby rozegrać APP w kategorii profi, jednak udało się zorganizować mistrzostwa w kategorii amatorów w klasie LL.

Zwyciężyła Anna Bosiacka na koniu Cegler z KJ Facimiech.

Drugie miejsce zajęła Jagoda Turczyńska na koniu Dunka z KJ Facimiech.

Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Czajka na koniu Sahara z KJ Szarża Bolęcin.

Dla zawodników z regionu najważniejszą imprezą były Mistrzostwa Małopolski w WKKW.

W kategorii juniorów młodszych rozgrywanej w klasie LL zwyciężyła Agata Ciszek na koniu Jos.

W kategorii juniorów rozgrywanej w klasie L zwyciężyła Weronika Kalina na koniu Dakk z KJ Facimiech.

W kategorii seniorów rozgrywanej w klasie P zwyciężyła Joanna Mandecka-Turczyńska na koniu Awa z KJ Facimiech.

Dla zawodników przygotowaliśmy wysokie nagrody pieniężne, a także wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych (min. wycieczka do Egiptu- CNC1*, tablet- APP).

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!