Wyniki naszych zawodników na Mistrzostwach Małopolski w ujeżdżeniu 2013

Mistrzostwa Małopolski w ujeżdżeniu w 2013r zostały rozegrane po raz pierwszy w ośrodku KJ Facimiech. Nasze zawodniczki dobrze wykorzystały okazję do zaprezentowania się na znajomym terenie i dzięki nabytym umiejętnościom oraz ciężkiej pracy zajęły bardzo dobre miejsca w Mistrzostwach.

KJ Facimiech może się pochwalić dobrymi wynikami we wszystkich kategoriach wiekowych:

Ewa Stanczykiewicz i Grabb

Ewa Stanczykiewicz

W kategorii Juniorów Młodszych srebrny medal wywalczyła Weronika Kalina na Koniu Dakk. Sukces zawodniczki cieszy tym bardziej że choć para ta ma na swoim koncie wiele sukcesów we wszystkich dyscyplinach olimpijskich w jeździectwie to specjalizuje się w WKKW.

W kategorii Juniorów tuż za podium znalazła się Ewa Stanczykiewicz na koniu Grabb. Ta młoda zawodniczka od niedawna specjalizuje się w dyscyplinie ujeżdżenia w związku z czym serdecznie gratulujemy IV miejsca i życzymy powodzenia w dalszych startach.

Natalia Kozaczka i Cassal-Caitano 3

Natalia Kozaczka

W kategorii Seniorów na IV miejscu uplasowała się Aleksandra Mołodecka na koniu Cantroon, która wiekowo zalicza się jeszcze do kategorii Młody Jeździec ale ambitnie postanowiła startować w wyższej grupie wiekowej. Na V miejscu natomiast znalazła się Natalia Kozaczka na koniu Cassal-Caitano 3, której należą się dodatkowe gratulacje jako trenerce obu opisanych powyżej juniorek.

Aleksandra Mołodecka i Cantroon

Aleksandra Mołodecka