Szkolenie z zakresu konkursów derby i jazdy crossowej z Marcinem Michałkiem

Chciałbyś wystartować w konkursie derby? A może masz ochotę rozpocząć przygodę z WKKW? Niezależnie od tego czy masz już doświadczenie z pokonywaniem przeszkód stałych czy skakałeś tylko przeszkody parkurowe zapraszamy na szkolenie 20-21.02.2016 na hali KJ Facimiech.

zdjęcieMarcin Michałek jest bardzo doświadczonym zawodnikiem WKKW mającym na koncie medale Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy, a także liczne sukcesy w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w WKKW i skokach przez przeszkody. Zawodnicy przez niego trenowani odnosili sukcesy w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także byli powoływani do Kadry Narodowej. Jest również licencjonowanym gospodarzem toru z doświadczeniem w budowie crossu i pełnieniu funkcji na zawodach WKKW.

_DSC3514
Szkolenie adresowane jest do zawodników WKKW i skoków przez przeszkody na wszystkich poziomach zaawansowania. Zostaną oni podzieleni na 2 lub 3-osobowe grupy według umiejętności koni i jeźdźców oraz doświadczenia w pokonywaniu przeszkód stałych (osobno skoczkowie zainteresowani konkursem derby i wkkwiści).

 

.

.

Termin: 20-21.02.2016

Opłaty: 50 zł za konia/dzień

Boks: 50 zł za każdy rozpoczęty dzień

Zgłoszenia: mailowo na zawody.facimiech@gmail.com
w zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, imię konia, poziom umiejętności (czy para startowała w zawodach WKKW lub w skokach i na jakim poziomie), zapotrzebowanie na boks, potwierdzenie opłaty za udział i boks

Termin zgłoszeń: 14.02.2016 do godziny 20.00
w razie odwołania swojego udziału w szkoleniu do 14.02. przedpłata zostanie zwrócona.

Kontakt: Jagoda Turczyńska
zawody.facimiech@gmail.com, tel. 605 37 85 82

Serdecznie zapraszamy!